Общинска избирателна комисия Лясковец


РЕШЕНИЕ
№ 122 - МИ
Лясковец, 28.10.2019

ОТНОСНО: ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

Брой мандати за общински съветници

 

седемнадесет                                                             17

                             с думи                                                                 с цифри

 

 

Днес, 28.10.2019 г. , в 13.00 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

 

Р Е Ш И :

 

  1. Общинската избирателна квота е двеста осемдесет и пет (285) гласове.

(с думи)                               (с цифри)

 

 

ІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:

                         седемнадесет                                                       17

                                      (с думи)                                            (с цифри)

 

III. Мандатите за общинските съветници по т. II се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота, както следва:

 

№ в бюле-тината

 

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

 

БРОЙ МАНДАТИ

     с думи                                   с цифри

43.

ПП ГЕРБ

  седем                                               7

49.

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски”

  пет                                                    5

56.

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  три                                                     3

67.

Местна коалиция „Демократична България – Обединение (Воля, НФСБ)

  два                                                     2                         

 

 

 

 

  1. IV.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва:

 

№ в бюле-тина-та

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в под-режда-нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

№ на спи-сък

Брой

предпо-читания

4.

ПП АТАКА

1.

Димитър Маринов Байчев

А

42

 

2.

Илиян Петров Христов

Б

1

3.

Илиян Маринов Радев

Б

0

34.

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

1.

Славчо Стоилов Стоянов

А

62

 

2.

Евгения Генчева Димитрова

А

19

3.

Петър Руменов Петров

Б

6

42.

Партия на Зелените

1.

Ивайло Георгиев Китов

А

57

43.

ПП ГЕРБ

1

                 Ивелина Хараламбиева Гецова

А

523

 

2.

Румен Иванов Стойков

А

214

3.

Даниела Тодорова Арабаджиева

Б

130

4.

Златко Христов Войводов

Б

82

5.

Росица Тодорова Петрова

Б

82

6.

Снежина Райкова Райкова - Стоянова

Б

83

7.

Марияна Събева Бъчварова

Б

51

8.

Даниел Димитров Димов

Б

78

9.

Йордан Костадинов Арменчев

Б

67

          10.

Радка Бориславова Банова

Б

89

11.

Ивайло Николаев Величков

Б

44

12.

Даниела Христова Николова

Б

81

13.

Стефка Христова Цонкова

Б

35

14.

Георги Стефанов Георгиев

Б

55

15.

Васил Иванов Русев

Б

67

16.

Петя Георгиева Петкова

Б

101

17.

Ралица Владова Рашева

Б

132

49

Земеделски съюз „Александър Стамболийски”

1.

Васил Димитров Христов

А

235

 

2.

Стоян Христов Йорданов

А

161

3.

Иван Валериев Иванов

А

145

4.

Росен Георгиев Иванов

А

121

5.

Тодор Димитров Тодоров

А

106

6.

Николай Георгиев Чокоев

Б

34

7.

Румен Николаев Карагеуров

Б

80

8.

Сашка Валентинова Михайлова

Б

73

9.

Евелина Александрова Йорданова

Б

8

10.

Елена Павлова Къцаркова

Б

63

11.

Анка Димитрова Кирова

Б

18

12.

Даниел Деянов Димов

Б

46

13.

Николай Пенев Табаков

Б

37

 

 

14.

Снежина Бойкова Божанова

Б

12

 

15.

Стефан Емилов Йорданов

Б

42

16.

Ивелин Атанасов Беевски

Б

62

17.

Георги Антонов Язаджиев

Б

19

55.

ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

1.

Синан Селимов Хюсеинов

А

59

 

 

2.

Тодор Кирилов Коеджиков

А

6

 

 

3.

Диана Иванова Ковенкова

Б

2

56.

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1.

Емилия Атанасова Жилиева

А

309

 

 

2.

Георги Йорданов Димитров

А

58

 

 

3.

Андрей Тенев Картунов

А

57

 

 

4.

Христо Тошков Стателов

Б

46

 

 

5.

Веселин Николаев Гърбатилов

Б

40

 

 

6.

Георги Петров Георгиев

Б

31

 

 

7.

Мариана Георгиева Жилиева

Б

25

 

 

8.

Ганчо Тодоров Куруджиков

Б

42

 

 

9.

Поля Григорова Тодорова

Б

9

 

 

10.

Стефан Петров Чолаков

Б

19

 

 

11.

Иванка Димитрова Спасова

Б

2

 

 

12.

Галя Иванова Нешева

Б

17

 

 

13.

Красимира Добрева Чолакова

Б

17

 

 

14.

Свилен Николаев Цанев

Б

22

 

 

15.

Трифон Теодосиев Трифонов

Б

14

 

 

16.

Даниел Янков Евдокимов

Б

22

 

 

17.

Николай Георгиев Найденов

Б

15

58.

Движение „ЗАЕДНО” за промяна

1.

Евгени Николов Георгиев

А

14

 

 

2.

Ромина Минкова Йорданова

А

3

67.

Местна коалиция „ Демократична България – Обединение (Воля, НФСБ)

1.

Георги Христов Петров

А

131

 

 

2.

Деян Николов Рачев

А

88

 

 

3.

Мария Иванова Петрова

А

81

 

 

4.

Георги Руменов Георгиев

А

81

 

 

5.

Десислава Иванова Иванова

А

47

 

 

6.

Сергей Христов Добрев

Б

37

 

 

7.

Иван Росенов Тончев

Б

16

 

 

8.

Иванка Илиева Камбурова

Б

5

 

 

9.

Диан Тодоров Кирилов

Б

14

 

 

10.

Христина Стоянова Гуглова

Б

10

 

 

11.

Данаил Стефанов Костадинов

Б

19

 

 

12.

Янко Колев Янков

Б

44

 

 

13.

Кирил Димчев Александров

Б

31

 

 

14.

Павлин Йорданов Иванов

Б

3

 

 

15.

Йордан Стоянов Йорданов

Б

10

 

 

16.

Радослав Сашев Памукчиев

Б

6

 

 

17.

Верка Димитрова Данева

Б

23

           

Решение за подреждане на кандидати от списък „ А” при равни предпочитания:

Местна коалиция „Демократична България – Обединение (Воля, НФСБ) и преференции 81:

1.Мария Иванова Петрова

2.Георги Руменов Георгиев

 

  1. Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

 

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН/ЛН

1. Андрей Тенев Картунов

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

88********

2. Васил Димитров  Христов

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски”

86********

3. Георги Йорданов Димитров

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

90********

4. Георги Христов Петров

Местна коалиция Демократична България – Обединение (Воля, НФСБ)

62********

5. Даниела Тодорова Арабаджиева

ПП ГЕРБ

67********

6. Деян Николов Рачев

Местна коалиция Демократична България – Обединение (Воля, НФСБ)

77********

7. Емилия Атанасова Жилиева

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

65********

8. Златко Христов Войводов

ПП ГЕРБ

65********

9. Иван Валериев Иванов

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски”

92********

10. Ивелина Хараламбиева Гецова

ПП ГЕРБ

68*********

11. Марияна Събева Бъчварова

ПП ГЕРБ

67*********

12. Росен Георгиев Иванов

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски”

78*********

13. Росица Тодорова Петрова

ПП ГЕРБ

63*********

14. Румен Иванов Стойков

ПП ГЕРБ

65*********

15. Снежина Райкова Райкова - Стоянова

ПП ГЕРБ

69*********

16. Стоян Христов Йорданов

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски”

72*********

17. Тодор Димитров Тодоров

Земеделски съюз „Ал. Стамболийски”

70*********

Председател: Пенка Добромирова Велкова

Зам. председател: Петранка Москова Пърнецова

Зам. председател: Петър Димитров Гугучков

Секретар: Иван Ангелов Рашков

За секретар: Александър Валериев Цанков

За секретар: Даниела Стефанова Капнилова

За секретар: Димитър Ников Дервишев

За секретар: Милена Иванова Паскалева

За секретар: Наталия Стефанова Георгиева

За секретар: Павлина Йонкова Лефтерова

За секретар: Радослав Стоянов Русев

За секретар: Стефан Любчев Стефанов

За секретар: Христо Николаев Банов

* Публикувано на 29.10.2019 в 18:24 часа

Свързани решения:

137 - МИ/01.11.2019

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31 

Решения

всички решения